In steeds meer steden wordt de nacht voor Koningsdag een aanvulling op het meest populaire volksfeestje van Nederland. Ook in Gorinchem begint het steeds leuker te worden tijdens Koningsnacht.
Foto: Wikipedia
In Gorinchem zullen vrijdag avond (26 april) ook een aantal locaties een speciaal feestje organiseren.
Cafe Japie
Heb je zin in zanger Arjon Oostrom (bekend van Zakka, zakka) en DJ Wesley dan kun je gratis een bezoekje brengen aan café Japie op de Langedijk. Vanaf 22:00 kun je een feestje bouwen!
Flashback
In Flashback op de Grote Markt kun je genieten van DJ Patjoo en de jongens van Ouwe Jongens Krenteboot. Ook hier is de toegang gewoon gratis! Vanaf 23:00 zijn ze los.
Uyltje
In het Uyltje aan de Varkenmarkt zullen zanger Jeroen van Zelst, zanger Louis en DJ’s Henk van Veldhuizen en Chiello optreden. De avond start al om 20:00 en zal om 3:00 sluiten. De toegang is €6,- inclusief garderobe
Mis je nog een feestje tijdens Koningsnacht? Laat het ons weten! Dit kan via een privé bericht op onze Facebookpagina of via info@houvangorinchem.nl